Zanim do mnie napiszesz, przeczytaj

Zanim skontaktujesz się ze mną, zapoznaj się z zasadami, którymi kieruję się w mojej pracy. Dzięki temu oboje oszczędzimy czas i zagwarantujemy owocną współpracę.


1. Jestem profesjonalistką i równie profesjonalnego podejścia do współpracy oczekuję od Ciebie.


2. Jeśli piszę do Ciebie z prośbą o informacje lub dokonanie zmian pomocnych przy optymalizacji kampanii (np. zmiana tekstu na stronie, nowe bannery, zmiany w kodzie źródłowym strony, wklejenie kodów śledzących, remarketingowych, konwersji i in., informacji o ofercie), wymagam jasnej odpowiedzi i działania. Ich brak to utrudnianie mojej pracy, a tym samym szkoda dla Twojego biznesu.


3. Jakiekolwiek zmiany, uwagi i sugestie musisz konsultować ze mną i ja zajmuję się ich wprowadzaniem na koncie. Nie biorę odpowiedzialności za działania dokonywane poza moją kontrolą i ich wpływ na efekty kampanii.


4. Oczekuję bieżącego kontaktu i poważnego zaangażowania. Tylko dzięki temu nasze działania osiągną zamierzone efekty, a współpraca będzie przebiegała sprawnie.


5. Nie praktykuję spotkań face to face. W dobie Internetu wszystko da się omówić mailowo/telefonicznie/przez Skype’a. Szanuję czas swój oraz Twój, więc nie traćmy go, tylko wykorzystajmy na osiąganie lepszych wyników.


6. Przyjmuję zlecenia dotyczące tylko oferty zawartej na stronie (nie przygotowuję wizytówek w Google Maps, nie konfiguruję kont AdSense, nie konfiguruję kont Google Analytics, chyba że mam prowadzić kampanie z jego wykorzystaniem).


7. Nie odpisuję na maile wysyłane z adresów prywatnych (op.pl, gmail.com, o2.pl, wp.pl itp.). Jeśli na poważnie zajmujesz się biznesem, musisz posiadać wiarygodny adres firmowy.


8. Nie przygotowuję wycen bez podania szacowanego budżetu na działania. W ten sposób od razu będziesz wiedział, jakie działania są możliwe do wdrożenia od zaraz, a propozycja nie będzie ani przeszacowana ani niedoszacowana.


9. Minimalne budżety miesięczne, na jakich pracuję zaczynają się od 3000zł netto.


10. Moje prowizje nie należą do niskich, ponieważ cenię sobie swoją wiedzę oraz umiejętności.


11. Rozliczam się na zasadzie przedpłat (przed rozpoczęciem działań). Swoje działania rozpoczynam nie wcześniej niż po otrzymaniu potwierdzenia płatności.


12. Faktury wystawiam dopiero po opłaceniu wcześniej wystawionej pro formy. Faktury wystawiane są w dniu otrzymania płatności i natychmiast wysyłane do Ciebie.


13. Jeżeli wymagasz ode mnie terminowości i wywiązywania się z założonych działań, tego samego oczekuję od Ciebie. Oznacza to, że przesyłane pro formy będziesz opłacać w terminie. Zasada wzajemności działa w dwie strony.